Defender Game Master Wireless značky DEFENDER - AABB1

image for Defender Game Master Wireless provided by Zítra doma

Díky integrované funkci se při delší nečinnosti gamepad automaticky vypne, aby šetřil baterie.

Dalšími ovládacími prvky jsou 4směrový D-pad a 10 číslovaných tlačítek. Bezdrátový herní ovladač Defender Game Master Wireless je kompatibilní s operačním systémem Microsoft Windows, proto je ideální ke hraní na počítači. Parametry a specifikace: Podporované platformy: PC: Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7 Rozhraní: USB Frekvence: 2,4 GHz (rádiová) Dosah: Až 10 metrů Typ senzoru: Odporový Kloboučkové spínače: 4 Tlačítka: 10 funkčních tlačítek 2 analogové joysticky Přepínač analogu 4tlačítkový D-pad Další funkce: Systém úspory energie Vibrační zpětná vazba Barevné provedení: Černé Hmotnost: 198 g (bez baterií) 260 g (s bateriemi) Napájení: 4x AAA baterie Obsah balení: Gamepad CD s ovladači Přijímač Manuál Záruční list

Disponuje vibrační zpětnou odezvou a praktickými analogovými joysticky, podobně jako u ovladačů DualShock konzole Sony Playstation.

Připojuje se přes rozhraní USB a o jeho napájení se stará čtveřice mikrotužkových baterií. Umožní vám svobodný pohyb při hraní, bezdrátový dosah je až 10 metrů v otevřeném prostoru.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 24 hlasů and 17 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: AABB1Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty