Defender To-GO MS-565 Nano značky DEFENDER - 1E2D9

image for Defender To-GO MS-565 Nano provided by Zítra doma

Parametry a specifikace: Typ senzoru: Optický Rozlišení: 1000/1600 dpi Rozhraní: USB Počet tlačítek: 5 + kolečko Napájení: 2 x AAA baterie Bezdrátová technologie: Frekvence: 2,4 GHz Dosah: 10 metrů Podporované operační systémy: Microsoft Windows 2000/XP/Vista/7 Rozměry: 92 x 60 x 36 mm Hmotnost: 86 g Přečíst více

Svému uživateli nabídne 5 nastavitelných tlačítek , která si pomocí dodávaného softwaru snadno přizpůsobíte často používaným programům. Větší úspory energie je dosaženo prostřednictví třech stupňů spotřeby , díky čemuž vám baterie vydrží skutečně dlouhou dobu. Za zmínku stojí také designově zajímavé provedení. Pro snadné ovládání je navíc povrch pogumován . Myš pro připojení k PC využívá bezdrátové technologie s dosahem až 10 metrů do miniaturního nano přijímače . Samostatné tlačítko pro změnu rozlišení (z dostupných 1000 a 1600 dpi) poté jistě využijete při přepnutí do programu, který vyžaduje přesnější ovládání, tedy například při přechodu z webového prohlížeče do editoru fotografií.

Stylově zpracovaná optická myš DEFENDER To-GO MS-565 Nano, jejíž jednoznačnou předností jsou velmi malé rozměry a mnoho praktických vlastností.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 14 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1E2D9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty